Komunikat

admin   10 lipca 2019   Możliwość komentowania Komunikat została wyłączona

Chciałam poinformować, iż wkrótce dobiegnie końca moja działalność w charakterze sołtysa wsi Jastrzębie. Oznacza to, iż Rada Sołecka w 7-osobowym składzie [dane osobowe anonimizowano] także przestanie działać.

Wszystkim członkom Rady chciałam serdecznie podziękować za współpracę i wsparcie w mojej działalności. Szczególna wdzięczność i uznanie należą się, członkowi Rady, który nie tylko utworzył naszą stronę internetową, ale też przez trzy kadencje był jej operatorem oraz zamieszczał wszystkie informacje, jakie mogliście Państwo tam przeczytać.

Dziękuję też wszystkim mieszkańcom, którzy mnie wspierali i pomagali rozwiązywać nasze wspólne problemy oraz urzędnikom gminy, którzy starali się realizować nasze wnioski i postulaty.

Obecnie do czasu wyboru nowego sołtysa (chwilowo nie mam jeszcze informacji, kiedy odbędą się wybory) nasze interesy będzie reprezentował nasz Radny Piotr Jakubowski.

Ten komunikat jest ostatnim dokumentem zamieszczonym na naszej stronie. Wszystkie informacje dotyczące naszej wsi będę zamieszczała na tablicach, ustawionych w naszym sołectwie.

Życzę wszystkim mieszkańcom Jastrzębia wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję za wsparcie i zaufanie, jakim cieszyłam się niemal przez trzy kadencje.

Sołtys wsi Jastrzębie
Wanda Jakubiszyn