Miejska gra terenowa „Na 4 koła”

W piątek, 10 czerwca 2016, na rynku miejskim w Piasecznie odbędzie się miejska gra terenowa i event integracyjny z osobami niepełnosprawnymi.

To już druga edycja gry! Gra cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mediów. Celem tegorocznej gry jest integracja z osobami niepełnosprawnymi oraz test naszej gminy i miasta Piaseczno z perspektywy wózka inwalidzkiego. W grze udział wezmą mieszkańcy Piaseczna, przedstawiciele władz lokalnych, organizacje społeczne, dzieci i młodzież szkolna, media oraz osoby niepełnosprawne i ich rodziny. Każdy chętny, po wcześniejszej rejestracji będzie miał możliwość pokonania wyznaczonej trasy na wózku. Trasy będą prowadziły do wyznaczonych obiektów publicznych w naszym mieście. Po wizycie w urzędach, uczestnicy ocenią obiekty pod kątem dostępności dla niepełnosprawnych a najlepsze instytucje otrzymają odznakę „TU WÓZKIEM WJADĘ”.

Imprezie będą towarzyszyły liczne wydarzenia: pokaz sprzętu medycznego, pokaz tańca oraz szermierki na wózkach, występy artystyczne, atrakcje dla dzieci, wystawa prac nt. niepełnosprawnych oraz wiele innych.

Zarejestruj się już dziś! Zapraszamy uczestników, wolontariuszy oraz partnerów imprezy. Event rozpocznie się o godz. 10.00.

REJESTRACJA I INFORMACJE: Edyta Banasiewicz, +48 504-614-521, grana4kola@gmail.com

ZBIÓRKA DRUŻYN ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10:00
Każdy chętny, po wcześniejszej rejestracji będzie miał możliwość pokonania wyznaczonej trasy na wózku.Drużyny po zarejestrowaniu się otrzymają ankiety z adresami wyznaczonych obiektów publicznych w naszym mieście.

POWRÓT DRUŻYN PRZEWIDYWANY JEST MIĘDZY GODZ. 13:00 A 14:00
Po powrocie, uczestnicy ocenią obiekty pod kątem dostępności dla niepełnosprawnych a najlepsze instytucje otrzymają odznakę „TU WÓZKIEM WJADĘ”.

jm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *