Petycja w sprawie linii L-24

admin   1 lutego 2019   Możliwość komentowania Petycja w sprawie linii L-24 została wyłączona

Drodzy Mieszkańcy !

Powstała petycja, której tekst zamieszczam poniżej. Zapraszam zainteresowanych do złożenia podpisu w najbliższą środę 6 lutego br. o godz.17 30 do domu weselnego MARIA


Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno
Pan Daniel Putkiewicz

Szanowny Panie Burmistrzu,

Niniejszym protestujemy przeciwko decyzji wstrzymania kursowania autobusu linii L24 w obu kierunkach. Postulat uruchomienia transportu publicznego z Piaseczna przez Żabieniec, Jastrzębie i z powrotem został przedłożony wówczas urzędującemu Burmistrzowi panu Zdzisławowi Lisowi latem 2017 roku. Przygotowania trwały około półtora roku a kiedy wszystko było gotowe, decyzją obecnych władz kursowanie autobusu w obie strony zostało wstrzymane. Nie przemawia do nas informacja, że trzeba dokonać ponownej analizy transportu publicznego bo zakładamy, iż taki okres wystarczył na zanalizowanie zasadności tej decyzji.

Oddając nasze głosy w ostatnich wyborach do władz Gminy i wybierając obecne władze okazaliśmy zaufanie i pewność, iż decyzje i polityka poprzedniego kierownictwa będą kontynuowane. Teraz odnosimy wrażenie, że obietnice wyborcze które Państwo składali, że wspomnimy o rozwoju transportu publicznego, rozbudowie sieci dróg i przyjaznej dla obywateli gminy polityce rozmijają się z obecnymi realiami.

Prosimy o szybkie ponowne rozpatrzenie niniejszej kwestii i znalezienie rozwiązania, które będzie satysfakcjonujące dla zdecydowanej większości mieszkańców.

Z poważaniem,

Mieszkańcy Jastrzębia i Żabieńca

Do wiadomości:
Wiceburmistrz Hanna Kułakowska- Michalak
Wiceburmistrz Robert Widz