Tłuczeń

admin   23 stycznia 2017   2 komentarze do Tłuczeń

Drodzy Mieszkańcy Jastrzębia,

Uprzejmie informuję, iż wystąpiłam do gminy z wnioskiem o dostarczenie  tłucznia w celu wyrównania nieutwardzonych ulic w Jastrzębiu.  Kruszywo gmina dostarczy nieodpłatnie pod warunkiem, że mieszkańcy rozgarną je na swoich ulicach własnymi siłami. Przewidywany termin dostawy marzec/kwiecień 2017 r.

Uprzejmie proszę o zgłaszanie się mieszkańców, którzy są gotowi wykonać w czynie społecznym naprawę swojej ulicy.  Proszę dzwonić na nr tel. 501727076 z informacją gdzie potrzeba tłucznia.

Sołtys
Wanda Jakubiszyn

2 thoughts on “Tłuczeń

 1. Mieszkaniec

  Gmina nie robi łaski, do jej obowiązków należy naprawa nawierzchni dróg gminnych. Skoro są pieniądze na podwyżki dla urzędników, na gminne imprezy, inne niepotrzebne inwestycje, na gruz, to muszą się znaleźć środki na rozrzucanie i wyrównanie. Gmina wypięła się na Jastrzębie, nie buduje i w ogóle nie planuje w najbliższej przyszłości budowy chodnika. Wstyd! Mamy 2017 rok, a nasza wieś nie mam chodnika, władze tylko myślą o „swoich”, a mieszkańców, jak za komuny, zapędzają do czynów społecznych.

  Reply
  1. Michał

   Wiele w tym racji, lecz najpierw trzeba zacząć od siebie. Bardzo łatwo jest krytykować, trudniej coś zrobić. Nie trzeba chyba przypominać czyją zasługą jest zniweczenie planów budowy chodnika, z pewnością nie gminy.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *